Lindström / Regionalny Manager Sprzedaży
08.05.2024

Regionalny Manager Sprzedaży

Obszar – Wrocław, woj. Dolnośląskie / umowa o pracę / pełen etat / praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług – 3 serwisy i budowanie świadomości marki na rynku dla swojego obszaru i segmentu klienta
  • Realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Analizowanie wyników sprzedażowych i wyznaczanie kierunków działań
  • Praca w oparciu o targety miesięczne / kwartalne / roczne
  • Współtworzenie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej
  • Budowanie relacji biznesowych
  • Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktu/ usługi
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi odbiorcami ( klienci zatrudniający powyżej 50 pracowników)
  • Negocjowanie warunków handlowych współpracy
  • Prowadzenie działań mających na celu rozpoznanie bieżących możliwości rynkowych
  • Monitorowanie konkurencji
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz we wszystkich aspektach handlowych

Nasze wymagania

  • Min 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą B2B ( preferowane branże: FM, IT, Automotive, Telecom, branże związane z łańcuchem dostaw)
  • Doświadczenie w sprzedaży poparte wynikami
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Orientacja na rezultat
  • Umiejętności analityczne i numeryczne

Mile widziane

Poszukujemy osoby, która jest otwarta, chętna do nauki, entuzjastyczna i pozytywnie nastawiona.

Osoby, której chce się myśleć kreatywnie, poszukiwać rozwiązań, ciekawej nowych wyzwań.

Osoby, która potrafi rozmawiać, nawiązywać relacje, budować nieszablonowe podejście i je wdrażać.

PRACUJEMY W USŁUGACH – A TO JUŻ FINEZJA W SPRZEDAŻY:)

dodatkowo:

– prawo jazdy kat B ( praca terenowa)

– umiejętność poruszania się w systemach sprzedażowych ( np: CRM)

– j angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • jasne cele
  • przejrzysty system wynagradzania
  • kultura organizacyjna oparta na wzajemnym szacunku
  • środowisko międzynarodowe
  • przyjazne koleżeństwo
  • promowanie idei dbałości o środowisko i jej realizacja
  • benefity pracownicze i wellbeing

Wyślij CV na adres mailowy: rekrutacja@lindstromgroup.com