Lindström / Specjalista ds. utrzymania klienta
22.02.2024

Specjalista ds. utrzymania klienta

Obszar – Katowice, woj. Śląskie / umowa o pracę / pełen etat / praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta związana z jego utrzymaniem, budową satysfakcji i rozwojem
  • Analiza potencjału klienta i jego rentowności
  • Efektywne podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Dodatkowa sprzedaż u klienta, oferowanie nowych usług
  • Negocjowanie warunków handlowych współpracy i nadzór nad umowami handlowymi
  • Aktualizowanie umów i zapobieganie ich przedawnieniu
  • Zarządzanie reklamacjami i wypowiedzeniami
  • Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych usług firmy
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań mających na celu rozpoznanie bieżących i przyszłych możliwości rynkowych
  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą, budowaniem długofalowych relacji z klientami w sektorze B2B lub innym popartego sukcesami
  • umiejętności prowadzenia negocjacji (kontakty z osobami średniego/wyższego szczebla kierowniczego)
  • wysoko rozwiniętej umiejętności planowania własnych działań
  • samodzielności i zorientowania na cel
  • umiejętności monitorowania podległego regionu i optymalizowania własnych działań sprzedażowych

Mile widziane

Poszukujemy osoby, która jest otwarta, chętna do nauki, entuzjastyczna i pozytywnie nastawiona.

Osoby, której chce się myśleć kreatywnie, poszukiwać rozwiązań, ciekawej nowych wyzwań.

Osoby, która potrafi rozmawiać, nawiązywać relacje, budować nieszablonowe podejście i je wdrażać.

PRACUJEMY W USŁUGACH – A TO JUŻ FINEZJA W KONTAKCIE Z KLIENTEM !

dodatkowo:

prawo jazdy kat B ( praca terenowa)

umiejętność poruszania się w systemach sprzedażowych ( np: CRM)

To oferujemy

  • jasne cele
  • przejrzysty system wynagradzania
  • kultura organizacyjna oparta na wzajemnym szacunku
  • środowisko międzynarodowe
  • przyjazne koleżeństwo
  • benefity pracownicze i wellbeing
  • dbałość o środowisko w codziennych czynnościach

Wyślij CV na adres mailowy: rekrutacja@lindstromgroup.com