Meie vaibavahetusteenus on lihtne ja muretu!

Lindstrom Mat Service Ensures Clean Mats on Your Floors

Me vahetame mustad vaibad puhaste
vastu otse teie põrandatel

Lindstrom Mat Service Is Flexible to Changes

E-keskkonnas saad oma tellimust
ihtsalt muuta igal ajal!

Lindstrom Mat Service Improves Your Customer Experience

Naudi murevaba teenust annab
lisandväärtuse
Sinu kliendikogemusele 

Vaibad, mis muudavad iga ruumi isikupäraseks

 

Lindstrom Company Design Mat

Täiusta oma klientide kogemust

Meie disainvaibad on saadaval erikujudes ja igas värvis. Disainvaibad sobivad ideaalselt suunaviitadeks teie ruumides või juhatada ostlejaid õiges suunas.

 

Lindstrom Design Mat with Company Logo

Disainvaibad – kuna esimene mulje loeb

Soovid erikujundust oma ettevõtte logo või sõnumiga? Meie disainvaibad on saadaval erivärvides ja on ideaalsed, et kanda Sinu ettevõtte logo või sümboolikat.

 

Lindstrom Design Mat with Custom Print

Muuda oma ruumid eriliseks loova kujundusega

Kas on midagi, mida meie disainvaipadega teha ei saa? Ei, kõik kujundused, kujud ja värvid on võimalikud! Trükime mõne mängu, joonise või kunstiteose – võta ühendust ja proovime järgi!

Tahad näha, kuidas disainvaibad muudavad Sinu ruume?

Broneeri aeg meie disainvaiba spetsilistiga ja kujundage koos teie ettevõttele ideaalne vaip.

Meie LiveDesign rakendusega näete koge, kuidas valitud kujundused Sinu ruumis välja näeved – lihtne ja inspireeriv!

 

Broneeri aeg

Küsi lisainfot

Kutsu vaiba disainispetsialist endale külla

Broneeri endale
sobilik aeg

Meie disaini spetsialist tuleb
tutvub Sinu ruumidega

Testi, kuidas erinevad disainid
näevad välja Sinu ruumides

Krislyn Mikk

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Krislyn.Mikk@lindstromgroup.com
+372 5344 8792

Karolin Rahusaar

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Karolin.Rahusaar@lindstromgroup.com
+372 5883 4394

Karolin Rahusaar

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Karolin.Rahusaar@lindstromgroup.com
+372 5883 4394

Robin Valting

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Robin.Valting@lindstromgroup.com
+372 5345 2660

Robin Valting

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Robin.Valting@lindstromgroup.com
+372 5345 2660

Rain Ojaveer

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Rain.Ojaveer@lindstromgroup.com
+372 5450 2215

Carl Hiie

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Carl.Hiie@lindstromgroup.com
+372 5190 9401

Katrin Sillari

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Katrin.Sillari@lindstromgroup.com
+372 525 4233

Priit Vestla

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Priit.Vestla@lindstromgroup.com
+372 5035 735

Liisa Loit

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Liisa.Loit@lindstromgroup.com
+372 5330 4688

Kersti Künnapas

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Kersti.Kunnapas@lindstromgroup.com
+372 5334 1436

Kaija Paalberg

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Kaija.Paalberg@lindstromgroup.com
+372 5254 296

Diana Pent

Müügikonsultant | Disainvaipade spetsialist

Diana.Pent@lindstromgroup.com
+372 5344 2912

Küsi pakkumist juba täna!

Täida vorm või
helista meie klienditoele

+372 66 51 900

Ettevõtte disainvaibad teevad imet

Meie disainvaipadele renditeenusega saate  kujundada täpselt sellised värvid, logod, mustrid või isegi sõnumid. Lisaks võite valida ka erikujulisi vaipu – meil on vaipu iga ruumi jaoks! Meie teenus tagad, et teil on alati puhtad vaibad ja kujundus, mis tagab Sinu klientidele suurepärast kogemust. Võida raha ja aega tellides lihtsat ja mugavat teenust!