Munkaruházati szolgáltatásokat értékesítő csapatunkba keressük új munkatársunkat.

Ha érdeklődik az értékesítés iránt, kipróbálná magát ebben a szegmensben, jelentkezzen, mi megtanítjuk hogyan lehet nálunk sikeres értékesítő!

A tapasztalat előny, de nem elvárás!

FELELŐSSÉGE ÉS FELADATAI:

  • tevékenységét tudatosan tervezze, fejlessze annak hatékonyságát, összhangban a cég értékeivel, az értékesítési tervekkel és a vonatkozó utasításokkal,
  • új értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása,
  • ajánlatok készítése, prezentálása a potenciális ügyfeleknek,
  • új ügyfeleknél a szolgáltatás indítása,
  • versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése,
  • rendszeres riportok készítése.

 ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség (érettségivel)
  • kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség
  • önállóság, belső motiváltság
  • önbizalom, képesség új ügyfelekkel történő tárgyalási körülmények kialakítására
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten Excel, Word
  • vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • értékesítői gondolkodásmód
  • can do” attitűd

 ELŐNY:

  • angol nyelvismeret,
  • CRM ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
  • cafeteria,
  • szolgálati gépkocsi, mobiltelefon, laptop,
  • fiatal, motivált csapat,
  • kellemes munkahelyi légkör

 MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely – Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun megye

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével ellátott (fényképes) önéletrajzát várjuk aerika.nyulasi@lindstromgroup.com e-mail címre.

Miért válassza a Lindströmöt?

Kasvava, luotettava ja kansainvalinen

Növekvő, megbízható és nemzetközi munkáltató

Mielenkiintoinen palveluvalikoima

Állandó fejlődés és megújulás

Vahva brandi170 éve a piacon

Vastuullinen toiminta

Megbízható hosszútáva karrier fejlődés