OPERATOR UNIVERSAL SPĂLĂTORIE UNIFORME DE LUCRU

Importanța rolului:

Colegii din producție asigură ca uniformele de lucru curate să ajungă la clienții potriviți. Pe lângă curățarea hainelor, ei răspund și de nivelul de calitate al uniformelor de lucru livrate către clienți. Astfel, rezultatul muncii lor – printre altele – este că toți utilizatorii care care folosesc uniforme Lindström se simt mai bine la locul lor de muncă!

Responsabilități:

  • Efectuearea operațiilor de sortare, spalare, uscare, reparare și ambalare ale uniformelor de lucru conform instrucțiunilor specifice de lucru
  • Utilizarea cât mai eficientă a echipamentelor din dotare și a materiilor prime

Cerințe:

  • Meticulozitate, punctualitate, exigență;
  • Atenție distributivă si dexteritate manuală
  • Capacitatea de a citi, a scrie, cunoașterea numerelor;
  • Spirit de echipă.

Avantaj:

  • Cunoștințe și/sau experiență de cusut (industrial)
  • Cunoștințe utilizare PC

Ce oferim:

  • Loc de muncă stabil, corect, stabil, previzibil.
  • Salarizare corectă, bonus de performanță, asigurare medicală privată, decontarea transportului in comun.
  • Sistem de instruire eficient pentru noii colegi, atmosferă bună, spirit de echipă, colegi amabili.
  • Dezvoltare personală

Dacă sunteți interesat/ă de această poziție, contactați-ne la numarul de telefon 031.80.58.150 – email office.romania@lindstromgroup.com.