OPERATOR UNIVERSAL SPĂLĂTORIE CARPETE

Importanța rolului:

Colegii din producție curăță și repară carpete din nenumerate locații – birouri, malluri, clinici private, farmacii, restaurante … Carpetele asigură spații în permanență prezentabile și curate, dar reprezintă și un factor de siguranță pentru posturi de lucru în picioare. Oferind carpete personalizate, acestea pot fi folosite și cu scopuri publicitare. Așadar, colegii care le curăță zi de zi, pot fi mândri de munca lor ori de câte ori pășesc pe una dintre carpetele Lindström.

Responsabilități:

  • Efectuearea operațiilor de sortare, spalare, uscare, reparare și ambalare ale carpetelor conform instrucțiunilor specifice de lucru
  • Utilizarea cât mai eficientă a echipamentelor din dotare și a materiilor prime

Cerințe:

  • Condiție fizică bună
  • Atenție distributivă si dexteritate manuală
  • Capacitatea de a citi, a scrie, cunoașterea numerelor;
  • Spirit de echipă.

Avantaj:

  • Experiență de lucru în curățătorie de covoare.

Ce oferim:

  • Loc de muncă stabil, corect, stabil, previzibil.
  • Salarizare corectă, bonus de performanță, asigurare medicală privată, decontarea transportului in comun.
  • Sistem de instruire eficient pentru noii colegi, atmosferă bună, spirit de echipă, colegi amabili.
  • Dezvoltare personală

Dacă sunteți interesat de această poziție, contactați-ne la numărul de telefon 031.80.58.150 – email office.romania@lindstromgroup.com.