TERÜLETI KÉPVISELŐ

Nyugat-magyarországi értékesítő csapatunkba keressük munkatársunkat.
Ha érdeklődik az értékesítés iránt, kipróbálná magát ebben a szegmensben, jelentkezzen, mi megtanítjuk hogyan lehet nálunk sikeres értékesítő!

FELELŐSSÉGE ÉS FELADATAI:

  • Új ügyfelek felkutatása, szerződtetése a meghatározott szegmensekben.
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, esetleges problémák kezelése.
  • Új és meglévő ügyfeleknél igényfelmérés, értékesítési folyamat teljes körű véghez vitele.
  • Területén lévő ügyfeleknél az értékesítési célok elérése, vevőmegtartás irányítása.
  • Látogatási célszámok elérése.
  • Együttműködés a raktárral, beszerzéssel és a termeléssel.
  • Szoros kapcsolat az ügyfélszolgálattal és a kiemelt ügyfél kapcsolattartókkal.

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség
  • önállóság, belső motiváltság
  • önbizalom, képesség új ügyfelekkel történő tárgyalási körülmények kialakítására
  • számítógépes felhasználói ismeretek (kiemelten Excel, Word)
  • vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • értékesítői gondolkodásmód
  • „can do” attitűd

ELŐNY:

  • angol nyelvismeret
  • CRM ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
  • cafeteria
  • szolgálati gépkocsi, mobiltelefon, laptop
  • kellemes munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Pest megye

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését,
várjuk jelentkezését az erika.nyulasi@lindstromgroup.com e-mail címen.

Miért válassza a Lindströmöt?

Kasvava, luotettava ja kansainvalinen

Növekvő, megbízható és nemzetközi munkáltató

Mielenkiintoinen palveluvalikoima

Állandó fejlődés és megújulás

Vahva brandi
170 éves piaci múlt

Vastuullinen toiminta

Megbízható, hosszú távú karrier