Munkaruha-mosodai munkatárs

A Lindström Kft. egy nemzetközi hátterű, textilipari szolgáltatásokat nyújtó cég. Dinamikusan fejlődő tevékenységünk további erősítéséhez pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • a szennyes ruhák szortírozása;
  • mosó- és szárírógépek töltése és ürítése;
  • a tiszta ruhák összehajtogatása, járatra rendezése.

Elvárások:

  • alaposság, pontosság, igényes munkavégzés;
  • írni-, olvasni-, számolni tudás;
  • csapatszellem.

Előnyt jelent:

  • ipari varrógépen történő varrásban szerzett gyakorlat;
  • FÉRFIAK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható, korrekt munkahely;
  • piaci bérezés, teljesítményarányos bónusz és egységes cafetéria-rendszer;
  • hatékony betanítási rendszer, családias légkör, jó hangulatú környezet, segítőkész csapat.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a gergo.szincsak@lindstromgroup.com címre.

Kövessen minket a LinkedIn oldalolunkon!

További nyitott pozicióink!