Törökszentmiklósi központunkba keressük új ügyfélszolgálati vezető kollégánkat

FELADATOK:

  • Ügyfélszolgálatunk 6-10 fős csapatának vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel, tárgyalások lebonyolítása keletmagyarország egész területén
  • Ügyfeleink elégedettségének biztosítása
  • Együttműködés a cégen belül a társosztályokkal
  • Jelentések, riportok készítése és elemzése

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • ügyfélkezelési vagy kereskedelmi tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, különböző tárgyalási szinteken való eredményes fellépésre való készség
  • B típusú jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • jó vezetői készségek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Emberközpontú munkahely, igazán jó csapat
  • Multinacionális cég szakmai támogatása, továbbképzés és előrelépési lehetőség
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Új cégautó, melyet (bizonyos kereteken belül) Te választhatsz magadnak, laptop, telefon, mobil internet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Törökszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Orosz Emília kolléganőnknél. Küldje el önéletrajzát és motivációs levelét, bérigénye megjelölésével az emilia.orosz@lindstromgroup.com emailcímre.

Kövessen minket a LinkedIn oldalolunkon!

További nyitott pozicióink!