Ügyfélszolgálait asszisztens pozícióra keresük új kollégánkat

FELADATOK:

  • Új ügyfelek adatainak számítógépes rögzítése és a kiszolgálási folyamat nyomon követése
  • Ügyfelektől érkező hívások, e-mailek fogadása, megválaszolása, ügyfelek igényeinek rögzítése és kezelése
  • Ügyféladatok és reklamációk rögzítése és aktualizálása a CRM rendszerben
  • Együttműködés a cégen belül a társosztályokkal – értékesítés, beszerzés, szállítás és kiszolgálás
  • Jelentések, riportok készítése és elemzése
  • Helyszín: Budapest

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat, preferáltan szolgáltatási területen (b2b)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Erős ms office felhasználói ismeretek (word, excel, outlook)
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • CRM és termelésirányítási rendszer(ek) ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

AMIT KINÁLUNK:

  • Megbízható, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Emberközpontú munkahely, jó csapat
  • Multinacionális cég szakmai támogatása
  • Szakmai fejlődés támogatása és előrelépési lehetőség
  • Teljes munkaidős munkaviszony

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Orosz Emília kolléganőnknél. Küldje el önéletrajzát és motivációs levelét, bérigénye megjelölésével az emilia.orosz@lindstromgroup.com emailcímre.

További nyitott pozicióink!

Kövessen minket a LinkedIn oldalolunkon!