Pronájem a údržba pracovních oděvů

Velké nebo malé, máme pro vás řešení. Nabízíme pronájem pracovních oděvů pro různá průmyslová odvětví.

 

 

Pronájem firemních oděvů a servis jejich údržby

Hygienické praní a čištění pracovních oděvů. Zajistěte pohodlí, čistotu a bezpečnost práce svých zaměstnanců

Nabízíme komplexní a flexibilní řešení pro speciální potřeby různých průmyslových odvětví a společností různých velikostí, které splňuje požadované hygienické a bezpečnostní normy v daném oboru. Pronájem firemních oděvů spočítá v tom, že potřebné pracovní oděvy pro vás navrhneme a zakoupíme podle vašich potřeb a požadavků. Nemusíte tak investovat do skladových zásob. O pracovní oděvy se pak budeme starat: v dohodnutých intervalech budeme u vás vyzvedávat špinavé a použité pracovní oděvy, prát je a čistit, poškozené opravovat. Čisté a poskládané oděvy vám pak přivezeme zpět a uložíme do šatních skřínek vašich zaměstnanců. Nemusíte se starat o údržbu pracovních oděvů. Vaši zaměstnanci budou mít vždy čisté a upravené pracovní oblečení.

V Lindström dbáme na nejvyšší možnou kvalitu pracovních oděvů, kterou pečlivě testujeme. Hygienické a bezpečnostní normy sledujeme za vás, a to včetně příslušné legislativy. Pracovní oděvy od Lindström splňují nejvyšší nároky na bezpečnost práce, ale i na komfort zaměstnanců. Ti navíc jistě ocení, že budou mít vždy k dispozici čistý a kvalitní oděv.

Pracovní oděvy na míru: ve firemních barvách, s logem firmy

Pracovní oděvy jsou navíc viditelnou součástí image společnosti. Vhodně designované, kvalitní a patřičně udržované pracovní oděvy s logem firmy jsou reprezentativní a zvyšují vaši důvěryhodnost. Všechny oděvy navrhujeme s ohledem na odvětví klienta – ať už podnikáte v oblasti zdravotnictví, potravinářství anebo těžkého průmyslu, najdeme pro vás vhodné řešení.

Všechny naše služby poskytujeme přímo na míru klientům. Můžete je využívat jednotlivě, ale i jako celkový balíček služeb. V takovém případě převezmeme veškerou odpovědnost za všechny oděvy a ochranné pomůcky na vašem pracovišti a vy se tak můžete věnovat své hlavní činnosti.

Digitalizujte pracovní oděvy s naší chytrou servisní službou
Pro zelenější budoucnost, zvolte ekologickou službu pronájmu pracovních oděvů
Doma vyprané pracovní oděvy nemusí být vždy čisté!

PROHLÉDNĚTE SI

Kolekce oděvů Lindström

Máte zájem o cenovou nabídku?

rnOzvěte se nám telefonicky nebo prosím vyplňte kontaktní formulář.

call +420 311 533 020